strona główna Dodaj do ulubionych PL RU

O firmie


Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej stanowiącą wizytówkę bogatej oferty mebli produkowanych przez największe fabryki w Polsce.

W naszej ofercie znaleźć można wszelkiego rodzaju meble do mieszkań wykonanych z różnych surowców i na każdą kieszeń. Jesteśmy także w stanie przygotować ofertę mebli do biur, kawiarni, restauracji czy hoteli.
 
Firma Armandia została założona w 2005 r. w oparciu o meblową firmę z 10 letnią tradycją. Naszą główną strategią jest sprzedaż hurtowa mebli na rynkach wschodnich. Współpracujemy z klientami z Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, a nawet Kazachstanu.
Naszą siłą jest ogromna oferta mebli do kuchni, sypialni, pokojów dziecięcych, salonów, biur, itp. Wykwalifikowani pracownicy gwarantują profesjonalną obsługę, doradztwo w zakresie wyboru, jak również pomogą przy składaniu zamówienia.
Nasza firma stale się rozwija, poszerzając regularnie asortyment. Jesteśmy gotowi, aby wejść na nowe rynki, chętnie przyjmiemy oferty współpracy z klientami z różnych krajów, nie tylko z wymienionych powyżej. Wszystkie sprawy związane ze współpracą, transportem i cenami prosimy kierować na nasz e-mail lub telefon.
 
 Zapraszamy do współpracy producentów mebli do mieszkań i domów. Propozycje można przesyłać na nasz adres e-mail z dopiskiem - współpraca produkcja mebli.
Postaramy się w miarę szybko odpowiedzieć na ofertę. 
 
Nasza firma świadczy również usługi transportowe. Więcej na ten temat można znaleźć w zakładce Usługi transportowe